ART / Lithographs / Litograph in colors 14099337
nr 1409 9337
Bo Jansson
(f. 1939), Sverige
Bo Jansson (b. 1939), Sweden. "Nytorget". Stockholm, Sweden. Signed, numbered 240/400. Sheet: 46x56 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, "Nytorget". Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 240/400. Bladets mått: 46x56 cm, oramat löst blad
Bo Jansson, Swedish painter born 1939.
800
SEK 600
Monday August 2 2021
at 20:13:11
300 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr